ERC5020K000BHEA500
MFR.Part #
ERC5020K000BHEA500
JLCPCB Part #
C3499795
Description
-65℃~+175℃ 100mW 20kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS