RWR89S1800FRS70
MFR.Part #
RWR89S1800FRS70
JLCPCB Part #
C3408427
Description
-55℃~+250℃ 180Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors