RNC60H80R6DRR36
MFR.Part #
RNC60H80R6DRR36
JLCPCB Part #
C1813750
Description
-65℃~+175℃ 250mW 80.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors