ILBB1210ER310V
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ILBB1210ER310V
JLCPCB Part #
C2661991
Package
1210
Description
1 300mΩ 31Ω@100MHz 400mA ±25% 1210 Ferrite Beads ROHS