CMF5015K000FHBF
MFR.Part #
CMF5015K000FHBF
JLCPCB Part #
C1422697
Description
-55℃~+175℃ 15kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors