CH0402-43RJFW
MFR.Part #
CH0402-43RJFW
JLCPCB Part #
C4317038
Description
-55℃~+155℃ 43Ω 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS