AT0402BRD0713R7L
MFR.Part #
AT0402BRD0713R7L
JLCPCB Part #
C850804
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS