CH0402-33RJFW
MFR.Part #
CH0402-33RJFW
JLCPCB Part #
C4189580
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS