CH0402-36RJFW
MFR.Part #
CH0402-36RJFW
JLCPCB Part #
C3923227
Description
-55℃~+155℃ 36Ω 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS