CH0402-27RJFW
MFR.Part #
CH0402-27RJFW
JLCPCB Part #
C4117890
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS