CH0402-22RJFW
MFR.Part #
CH0402-22RJFW
JLCPCB Part #
C4099694
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS