CH0402-25RJFW
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CH0402-25RJFW
JLCPCB Part #
C4279106
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 25Ω 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS