CH0402-24RJFW
MFR.Part #
CH0402-24RJFW
JLCPCB Part #
C4324488
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS