SR03700001801KR500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SR03700001801KR500
JLCPCB Part #
C19520098
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±10% ±250ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS