CH0402-220RFNW
MFR.Part #
CH0402-220RFNW
JLCPCB Part #
C3939617
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 50mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS