CH0402-100RFNW
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CH0402-100RFNW
JLCPCB Part #
C4018419
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 50mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS