CRCW0402255KFKTD
MFR.Part #
CRCW0402255KFKTD
JLCPCB Part #
C3952839
Description
-55℃~+155℃ 255kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount