CH0402-18RJFTA
MFR.Part #
CH0402-18RJFTA
JLCPCB Part #
C2096090
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 37V 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS