RE0402FRE07360KL
MFR.Part #
RE0402FRE07360KL
JLCPCB Part #
C6379016
Description
-55℃~+155℃ 360kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS