CH0402-180RJFT
MFR.Part #
CH0402-180RJFT
JLCPCB Part #
C4163498
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS