ERA-2VPB2491X
MFR.Part #
ERA-2VPB2491X
JLCPCB Part #
C4180488
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS