CH0402-150RJFT
MFR.Part #
CH0402-150RJFT
JLCPCB Part #
C3979008
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS