RT0402BRE074K22L
MFR.Part #
RT0402BRE074K22L
JLCPCB Part #
C853304
Description
-55℃~+155℃ 4.22kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS