CH0402-100RJFT
MFR.Part #
CH0402-100RJFT
JLCPCB Part #
C4095303
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS