CH02016-10RJFW
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CH02016-10RJFW
JLCPCB Part #
C4078778
Package
02016
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 31.25mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 02016 Chip Resistor - Surface Mount ROHS