RNC55J61R2BRRSL
MFR.Part #
RNC55J61R2BRRSL
JLCPCB Part #
C1822261
Description
-65℃~+175℃ 125mW 61.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors