CA512548R00KR05
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CA512548R00KR05
JLCPCB Part #
C5610658
Package
Plugin,D4.3xL28.6mm
Description
-65℃~+275℃ 48Ω 6.25W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL28.6mm Through Hole Resistors