BFC238045333
MFR.Part #
BFC238045333
JLCPCB Part #
C3809058
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、250V 33nF ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS