CA50752K500KS70
MFR.Part #
CA50752K500KS70
JLCPCB Part #
C1800013
Description
-65℃~+275℃ 2.5kΩ 3.75W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL21mm Through Hole Resistors