CA5075680R0KS70
MFR.Part #
CA5075680R0KS70
JLCPCB Part #
C1794086
Description
-65℃~+275℃ 3.75W 680Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL21mm Through Hole Resistors