CA5075120R0KS73
MFR.Part #
CA5075120R0KS73
JLCPCB Part #
C3395309
Description
-65℃~+275℃ 120Ω 3.75W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL21mm Through Hole Resistors