CA50752K500KS73
MFR.Part #
CA50752K500KS73
JLCPCB Part #
C1815351
Description
-65℃~+275℃ 2.5kΩ 3.75W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL21mm Through Hole Resistors