Y40227K34000T9W
MFR.Part #
Y40227K34000T9W
JLCPCB Part #
C7417060
Description
-55℃~+125℃ 200mW 7.34kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS