CRCW060335R7FKTB
MFR.Part #
CRCW060335R7FKTB
JLCPCB Part #
C3941238
Description
-55℃~+155℃ 100mW 35.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount