CA00022R700KE66
MFR.Part #
CA00022R700KE66
JLCPCB Part #
C19472415
Description
-65℃~+275℃ 2.7Ω 2W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS