CA00024R700KE66
MFR.Part #
CA00024R700KE66
JLCPCB Part #
C19547365
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 2W 4.7Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS