CA0002R2700KE66
MFR.Part #
CA0002R2700KE66
JLCPCB Part #
C19293142
Description
-65℃~+275℃ 270mΩ 2W Wirewound Resistor ±10% ±600ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS