CA0002220R0KE66
MFR.Part #
CA0002220R0KE66
JLCPCB Part #
C19590450
Description
-65℃~+275℃ 220Ω 2W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS