CA0002560R0KE66
MFR.Part #
CA0002560R0KE66
JLCPCB Part #
C19428061
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 2W 560Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS