RN55C2740FB14
MFR.Part #
RN55C2740FB14
JLCPCB Part #
C3546626
Description
-65℃~+175℃ 125mW 274Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors