H4523KBZA
MFR.Part #
H4523KBZA
JLCPCB Part #
C1408952
Description
-55℃~+155℃ 500mW 523kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS