Y08561R65000D129R
MFR.Part #
Y08561R65000D129R
JLCPCB Part #
C4277403
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 1.65Ω 1W ±0.5% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS