BZX85C4V7-TAP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX85C4V7-TAP
JLCPCB Part #
C3732782
Package
DO-41 (DO-204AL)
Description
1 Independent 1.3W 13Ω 3uA@1V 4.4V~5V 4.7V 600Ω DO-41 (DO-204AL) Zener Diodes ROHS