Y00075K00600V9L
MFR.Part #
Y00075K00600V9L
JLCPCB Part #
C1482458
Description
-55℃~+125℃ 5.006kΩ 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS