MCT06030D1581BP500
MFR.Part #
MCT06030D1581BP500
JLCPCB Part #
C2139842
Description
-55℃~+125℃ 1.58kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS