BZX84C11-HE3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84C11-HE3-18
JLCPCB Part #
C7093872
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10.45V~11.55V 100nA@8V 11V 150Ω 20Ω 300mW ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS