BZX84C10-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84C10-G3-18
JLCPCB Part #
C6475113
Package
SOT-23-3
Description
10V 200nA@7V 20Ω 300mW SOT-23-3 Zener Diodes ROHS