AZ23B30-HE3-18
MFR.Part #
AZ23B30-HE3-18
JLCPCB Part #
C17472398
Description
1 Pair Common Anode 100nA@22.5V 250Ω 29.4V~30.6V 300mW 30V 80Ω ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS