BZX84C10-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84C10-E3-18
JLCPCB Part #
C7224098
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10V 150Ω 200nA@7V 20Ω 300mW 9.5V~10.5V ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS