BZX84C12-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84C12-E3-18
JLCPCB Part #
C6475127
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@8V 11.4V~12.6V 12V 150Ω 25Ω 300mW ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS